Firana draperia+koraliki markizeta gładki Ażury

kod produktu:
280,00 /szt 309,00 /szt cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz Strona Ażuru:
Wybierz nr wzoru narożnika:
Wybierz Kolor ażuru:
Wysyłka:7 dni roboczych

lub zamów 609 656 920

Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży

(informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży)

Prawo odstąpienia od umowy

Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

 1. w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części,

 2. w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anabell Piotr Trzeciak, Beznatka 11, 62-834 Ceków, email: sklep@firanyanabell.pl, tel.: +48 609 656 920 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Formularz do pobrania:

http://anabell.vot.pl/Formularz_odstapienia_od_umowy_sprzedazy.pdf

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej w przypadku, gdy umowa dotyczyła sprzedaży rzeczy.

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anabell Piotr Trzeciak Beznatka 11, 62-834 Ceków niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Koszty dostawy:

Kurier DPD

 • Wpłata na konto - 17zł
 • Płatność przy odbiorze - 21zł

Przy kwocie zakupów 800zł brutto i więcej wysyłka jest bezpłatna.

Inne kraje - wycena indywidualna po kontakcie.

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Komplet składający się z narożnika ażurowego wraz z kokonem uszyty na podkładzie fantazyjnym markizeta deszczyk - bez prasowania(możliwość upięcia na bok lub w kokon) oraz draperii wykończonej koralikami.  Materiał z lekkim połyskiem, dobrze przepuszcza światło.Kokon  obszyty jest lamówką atłasową z trzech stron i podpięty (lub spięty) spinką ażurową. Istnieje możliwość uszycia odbicia lustrzanego. Proszę o podanie wzoru narożnika z próbnika widocznego na zdjęciu.

Specyfikacja:

 • Narożnik ażurowy wycinany laserowo w kolorze do wyboru - 1 szt wraz z gratisowym obciążnikiem PCV w komplecie.
 • Boczek uszyty z markizety- 1 szt wraz z podwiązką ażurową(1szt).
 • Komplet składa się z 5 oddzielnych elementów - możliwość dopasowania do każdego karnisza poprzez dokupienie elementów lub skompletowanie własnego zestawu z pojedyńczych elementów dostępnych na innych aukcjach.
 • Można wieszać na żabki,haczyki lub tunel - proszę podać sposób zawieszenia po zakupie, w przypadku tunelu proszę podać średnice rurki.

Wymiary:

 • Ten komplet szyjemy zawsze na wymiar podany po zakupie(zmiana wymiarów bezpłatna).
 • Narożnik - wymiary jak na zdj poniżej. (1szt).
 • Podwiązka ażurowa - wymiary 65x11cm(podwiązka)i 50x15cm - spinka na rzep do kokonu
 • Kokon - szer przed zmarszczeniem 290cm, Wysokość 250cm. Możliwość bezpłatnego skrócenia.
 • Draperia - wymiar stały - przy szer 2m wysokośc około 105cm.
 • Całość odpowiednia na karnisz 1,8-2,0m Po dokupieniu dodatkowych elementów lub skomponowaniu własnego zestawu z pojedynczych elementów dostępnych na innych aukcjach zestaw da się dopasować na każde okno.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Mogą Ci się spodobać