3 Panele ażurowe 30x130cm Plus kokony Karnisz 2,5m

kod produktu:
249,00 
Wybierz Kolor materiału:
Wybierz Kolor ażuru:
Wybierz Kolor spinki ażurowej:
Wysyłka:7 dni roboczych

lub zamów 609 656 920

Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży

(informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży)

Prawo odstąpienia od umowy

Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

 1. w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części,

 2. w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anabell Piotr Trzeciak, Beznatka 11, 62-834 Ceków, email: sklep@firanyanabell.pl, tel.: +48 609 656 920 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Formularz do pobrania:

http://anabell.vot.pl/Formularz_odstapienia_od_umowy_sprzedazy.pdf

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej w przypadku, gdy umowa dotyczyła sprzedaży rzeczy.

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anabell Piotr Trzeciak Beznatka 11, 62-834 Ceków niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Koszty dostawy:

Kurier DPD

 • Wpłata na konto - 17zł
 • Płatność przy odbiorze - 21zł

Przy kwocie zakupów 800zł brutto i więcej wysyłka jest bezpłatna.

Inne kraje - wycena indywidualna po kontakcie.

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Komplet 3 paneli ażurowych wraz z kokonami uszytymi z woalu. Kokony obszyte są lamówką atłasową i związywane za pomocą spinek ażurowych nienawiązujących wzorem do paneli.

 

 

Specyfikacja:

 • Panele ażurowe wycinane laserowo w kolorze do wyboru - 3 szt wraz z gratisowymi obciążnikami PCV(dwa do każdego panela) w komplecie.
 • Kokony uszyte z woalu gładkiego2 szt wraz ze spinkami ażurowymi zapinanymi na rzep. Możliwość uszycia z woalu kresz (bez prasowania) w tej samej cenie - szczegóły poniżej.
 • Komplet składa się z 5 oddzielnych elementów - możliwość dopasowania do każdego karnisza poprzez dokupienie elementów lub skompletowanie własnego zestawu z pojedyńczych elementów dostępnych na innych aukcjach.
 • Można wieszać na żabki,haczyki lub tunel - proszę podać sposób zawieszenia po zakupie, w przypadku tunelu proszę podać średnice rurki.

Wymiary:

 • Ten komplet szyjemy zawsze na wymiar podany po zakupie(zmiana wymiarów bezpłatna).
 • Panel - szer 30 cm(stała) , wys  130 cm(stała).
 • Kokon - szer przed zmarszczeniem 290cm , uszyty z woalu kresz(bez prasowania) 270cm. Wysokość 130cm - możliwość bezpłatnego skrócenia lub wydłużenia do 160cm w razie potrzeby.
 • Kokony dostępne w kolorze białym lub ecru.
 • Całość odpowiednia na karnisz 2-2,5m. Po dokupieniu dodatkowych elementów lub skomponowaniu własnego zestawu z pojedyńczych elementów dostępnych na innych aukcjach zestaw da się dopasować na każde okno.

Ażury naszej produkcji składają się z dwóch warstw wierzchnich materiału dekoracyjnego oraz sztywnika w środku sklejonego z pozostałymi warstwami co gwarantuje odpowiednią sztywność. Całośc wraz z drobniejszymi elementami zachowują swój kształt. Grubość ponad 1mm. Można prać w pralce,jednak zalecamy pranie ręczne(takie zalecenia przewiduje przepis prania materiału wierzchniego) - jest wystarczające, szybsze i z pewnością wydłuży całkowity czas użyteczności.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Mogą Ci się spodobać